Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Z czerni do jasnego?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-20, 09:26   #8
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Z czerni do jasnego?

Cytat:
Napisane przez haru_haru Pokaż wiadomość
Ja bym zostawiła ciemne, masz jasną karnację i ten kolor włosów ci pasuje . W takich miodowych możesz wyglądać po prostu blado, nijako. Sama mam podobną urodę do Ciebie i też kiedyś eksperymentowałam z kolorami włosów i też miałam taki miodowy brąz - nie wyglądałam w nim dobrze . Jeśli chcesz to próbuj, ale z doświadczenia wiem, że potem trudno wrócić z powrotem do ciemnych włosów, rozjaśnianie bardzo niszczy włosy (mimo wszystko) - nawet jeśli będą to pasemka to i tak przygotuj się na ''siano''. I niestety jeśli włosy będą zniszczone ( a na 90% po takim zabiegu będą...) to będzie trzeba je podciąć .
Jeśli nudzi cię czarny to może spróbuj z brązem/czerwienią ?
Nie zgodze się z tym, jesli nigdy nie odbarweiało się włosów i swoje ma się mocne, to jednorazowa dekoloryzacja i utlenianie zaraz potem nie zrobi z nich siana . Mówie z autopsji - 4 dni temu przperowadzałam taką operację na swoich włosach z brazu i dalej mam gładkie i bezproblemowe włosy.

Do autorki wątku - jesli masz bardzo duze wątpliwosci to odpusc, ale jesli jestes ciekawa, to zaryzykuj. Tylko zdaj sobie sprawe z jednego - ze po dekoloryzacji z czerni niekoniecznie wyjdzie Ci kolor, w jaki celujesz, bo tego sie nie da na 100%przewidzieć. Dopiero z czasem uzyskamy kolor, o jaki nam chodzi. Zeby Cie to nie zraziło.
I wiem, ze sa tez jednak klientki które przychodza do friz z czarnymi i wychodza z platynowym blondem od razu - najlepiej zrobic test na pasemku u fryzjera.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując