Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zmiana! - Doradzicie, pomożecie? :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-16, 17:43   #1
Elwiruu34
Raczkowanie
 
Avatar Elwiruu34
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 39
Question

Zmiana! - Doradzicie, pomożecie? :)


Hej Wam! Piszę tu chyba... 3 wątek na metamorfozach. Dotyczący mojego wyglądu. A dlaczego? Każdy jest.. pisany w innym wieku. Tak wiem, dziwne. Piszę go, mając nadzieję, że nie dostanę żadnych docinek na temat tego, co ja robię, jaka ja głupiutka jestem bo macie większe doświadczenie życiowe i nie mam nic lepszego do roboty. Przechodząc do wątku. Mam taki problem, mam 16 lat, idę zaraz do LO. I nie wyglądam jak na swój wiek, w sensie chciałabym wyglądać na tyle, ile mam. Każdy wokoło mówi mi, że mam bardzo dziecinną twarz, tzw. "baby face". Mam niebieskie oczy ( jeżeli nie widać na zdjęciu ). Mam 174 cm, jestem okropnie chuda! W sensie nogi. Biustu za dużego nie mam, ale pogodziłam się z tym. Co do ubioru, nie ubieram się jakoś wyjątkowo. Może tylko to, że nie nosze spódniczek, sukienek. Często swetry, bluzki na długo rękaw. Tyczy się to tego, że mam taką jakby traumę z podstawówki. Ponieważ jak każda dziewczynka lubiłam się stroić, przez co ludzie mnie "tępili", wmawiali, że źle wyglądam. Przez co, przestałam się "odstawiać". Boję się nóg pokazywać, rąk ( zawsze mam rękawy 3/4). A o małym dekolcie nie ma mowy, ze względu na to że mam małe piersi i uważam, że to nieestetycznie u mnie wygląda i się po prostu wstydzę. NIE MÓWIĘ, ŻE INNE GORZEJ WYGLĄDAJĄ, NIE. PO PROSTU U SIEBIE MI SIĘ TO NIE PODOBA. Raczej ubieram się w szersze bluzki, bym nie wyglądała za chudo. Nie przebieram w ciuchach za bardzo, bo nie mam zbyt możliwości finansowych. O, zapomniałabym, mam też problem, że nadmiernie się pocę. Przez co zawsze czuję od siebie i myślę że widać, jak się pocę pod pachami. Niestety, używanie dezodorantów czy antyperspirantów nie pomaga. Mam tak po prostu, ze względów hormonalnych, tak myślę. Przez co nie nosze jasnych kolorów, bo czuję, że to widać. A o T-shirtach nie wspomnę.
Co do włosów! Myję niestety codziennie rano, przez co suszę je suszarką. Niestety mycie wieczorem u mnie się nie sprawdza, bo rano mam takie... naelektryzowane, suche i nieukładające się "kłaki". Mam cienkie włosy, zapuszczam od 2 klasy gim. Nie cieniuję, gdyż przez 5 lat cieniowałam i miałam takie krótkie piórka i się nauczyłam, że nie cieniuję. Co do grzywki.. kiedyś nie miałam. Ale mam duże czoło ( znowu trauma z podstawówki, gadanie innych ) i nie za pięknie wyglądam bez. Zresztą pokażę zdj. Ogólnie można stwierdzić, że jestem niepewną, nieśmiałą osobą, która boi się eksperymentować.. Boję się, że coś pójdzie nie tak i będę okropnie wyglądać. No.. to chyba tyle. Przepraszam, za rozpisanie się. Oraz proszę o pomoc.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CAM00734.jpg (32,1 KB, 193 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02783_??.jpg (68,8 KB, 124 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02786_??.jpg (102,8 KB, 172 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02788_??.jpg (70,9 KB, 138 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02789_??.jpg (63,9 KB, 103 załadowań)
Elwiruu34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując