Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zmiana! - Doradzicie, pomożecie? :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-16, 19:02   #5
charsi
Zadomowienie
 
Avatar charsi
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 508
Dot.: Zmiana! - Doradzicie, pomożecie? :)

Młody wygląd w wieku 16 lat to żadna wada, a naturalna kolej rzeczy że tak powiem.
Też miałam i w sumie nadal mam problem z nadpotliwością i wiem, że to bardzo uprzykrza życie. Zastosuj jakiś specjalistyczny środek, bo te wszystkie drogeryjne dezodoranty na pewno nie pomogą (np. mi bardzo pomógł Antidral, kupisz w aptece za ok. 25zł).
Dobrze wyglądasz w grzywce, mnie prosta też byłaby fajna, natomiast według mnie teraz masz ją za długą i trochę przytłacza Ci twarz, powinna być najwyżej do linii brwi. Skróciłabym włosy, tak nieco za ramiona, bo są faktycznie bardzo cieniutkie
Jestem niewiele wyższa i też byłam szczuplutka w liceum, ile nasłuchałam się, że powinnam więcej jeść to tylko ja wiem I miałam z tego powodu straszne kompleksy, a teraz z perspektywy czasu widzę jak bardzo negatywnie siebie oceniałam i ile przez wstyd, i kompleksy straciłam. Dużo dziewczyn zazdrościło mi długich, szczupłych nóg, a ja się upierałam, że mam patyki i wsadzałam w szerokie spodnie. Druga sprawa, że zaczęłam ćwiczyć, bo to, że naturalnie jesteś szczupła to jedno, ale wygimnastykowane ciało zawsze wygląda bardziej sprężyście, więc może pomyśl, żeby zadbać o siebie też w ten sposób
__________________
Cytat:
Wydawało nam się, że mamy wielkie problemy. Skąd mieliśmy wiedzieć, że jesteśmy szczęśliwi?
charsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując