Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zmiana! - Doradzicie, pomożecie? :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-21, 16:09   #15
kissable
Rozeznanie
 
Avatar kissable
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 585
Dot.: Zmiana! - Doradzicie, pomożecie? :)

Hej, pewnie trochę powtórzę to co pisały dziewczyny wcześniej, ale zupełnie nie masz powodów do takich kompleksów Wyglądasz dokładnie na swój wiek. Ja właśnie idąc do liceum zaczęłam delikatnie się malować - rzęsy i korektor na niedoskonałości i pod oczy (np. z Bell ok 15 zł - b. fajny). To podkreśli ładne oczy i ukryje jak coś wyskoczy . Twarz nabierze wyrazu. Po drugie zawsze powtarzam, że lepiej być z natury szczupłą niż borykać się z łatwym przybieraniem na wadze Poza tym nie wyglądasz tu na zbyt szczupłą a na zgrabną dziewczynę. Biustem pewnie też jeszcze urośnie, bo to taki wiek. Teraz moda jest całkiem fajna dla młodzieży, bo jest dużo bluz, trampków, koszule w kratkę itp itd.
Co do problemu potliwości, próbowałam antidralu i nie działał na mnie, za to już w akcie desperacji kupiłam bloker z ziaji za ok 6 zł i o dziwo pomaga mi już dłuższy czas
Ładnie Ci w grzywce i nie zmieniałabym fryzury. Dbaj po prostu o włosy, suszysz suszarką więc warto używać odżywki i z raz w tygodniu jakąś konkretniejszą maseczkę.
To tyle, jesteś w wieku kiedy ciało i rysy twarzy dorośleją więc za 2-3 lata sama z siebie będziesz trochę inaczej wyglądać
kissable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując