Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Henna na brwiach trzyma się przez 2 dni
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-08-15, 15:55   #11
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Henna na brwiach trzyma się przez 2 dni

Cytat:
Napisane przez dzenna__ Pokaż wiadomość
Kiedy słyszę o tym, że komuś trzyma się przez parę tygodni jestem w szoku.
Rozrabiam hennę krakowską w proszku z wodą utlenioną. Mieszankę nakładam na brwi i czekam nawet i godzinę.. Po wszystkim henna trzyma się przez 2-3 dni. Widać tylko delikatnie zarys brwi. Próbowałam też drogeryjnej henny w kremie i było to samo.
Dziewczyny co ja robię źle?
Co zrobić, że ta henna trzymała się przynajmniej z tydzień?
Henna krakowska to dla mnie totalna porażka, nie używałam nigdy nic gorszego, lepiej sprawdzały się u mnie nawet najtańsze henny w tabletkach z drogerii. Od lat stosuję i bardzo polecam hennę Refectocil, trzyma się u mnie kilka do kilkunastu dni, zarówno robiona w domu jak i w salonach kosmetycznych. Każda z kosmetyczek u których robiłam hennę zarzekała się, że efekt utrzymuje się u klientek kilka tygodni i były wielce zdziwione, że u mnie znika tak szybko. Może to kwestia tłustej skóry?
Skusiłam się ostatnio na hennę krakowską i z podkulonym ogonem wracam do Refectocila. Co to za dziadostwo, po pierwszej aplikacji efekt był żaden, więc rozrobiłam hennę jeszcze raz, trzymałam bardzo długo, a brwi ściemniały tylko minimalnie. Dobrze, że kupiłam najmniejszą fiolkę, już poszła do kosza.
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując