Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Olejek dr Hauschka a podklad! Prosze o porade.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-10-19, 21:56   #1
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Red face

Olejek dr Hauschka a podklad! Prosze o porade.


Przeszukalam forum, ale nie znalazlam rozwiazania na nurtujacy mnie problem. Otoz zaczelam uzywac serii kosmetykow dr Hauschki i jestem bardzo zadowolona. Zrezygnowalam z dotychczasowego testowanego Clinique (po ktorym po jakims czasie jeszcze bardziej moja cera zaczela sie przetluszczac...), tak jak mi poradzilyscie, drogie Wizazanki. Jedyny problem to nakladanie podkladu. Uzywam Superfit Clinique i jest on zastygajacym podkladem. Po aplikacji olejku, nakladam podklad, ale musze to robic bardzo szybko, gdyz zaczyna sie scierac (moge nalozyc rownomiernie, nie walkuje sie, ale mam wrazenie, ze slabo trzyma sie skory). Za jakis czas zamierzam zmienic Superfit na cos innego...No, wlasnie - na co? Ktory podklad nie sprawialby mi takiego problemu? Mam na mysli tylko fluidy, bo nie lubie pudrow i kompaktow. Jakie macie doswiadczenia z olejkiem pod tym wzgledem? Dodam tylko, ze poza tym malym mankamentem, moja buzia jest ladnie matowa i... nie musze uzywac skrobi ziemniaczanej.

Prosze o rady i propozycje
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując