Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rossali poszukiwania
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-27, 10:40   #23
zuteria
Rozeznanie
 
Avatar zuteria
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 968
Dot.: Witam i o radę pytam :)

Witaj Rossali Nie śledziłam wątku od początku, więc przez kilka dni nazbierało się już troszkę prac. Od razu jednak powiem, że Twój debiut wydaje mi się obiecujący, bo tak jak mówiły już dziewczyny, eksperymentujesz, szukasz i nie stoisz w miejscu. Z pierwszego wrzutu najbardziej przypadł mi do gustu posrebrzany kwiatek, perełki czynią go bardzo delikatnym. Do tego fajne zdjęcie.
Biżuteria miedziana często budzi wiele kontrowersji, ja zaliczam się do grona jej wielbicielek Bransoletka z drugiego wrzutu spodobała mi się już w miniaturce Szkoda tylko, że jej krawędzie są tak surowe, ostre. Myślę, że niewygodnie byłoby ją nosić, mogłaby ranić skórę. Nigdy nie pracowałam z taką blachą, więc nie wiem czy bardzo trudno ją okiełznać, ale widzę, że w kolczykach jej brzegi są dużo gładsze. Może można to poprawić też tutaj?
I ostatni wrzut. Naila dokładnie napisała Ci co można było zrobić w tym wisiorze lepiej, to cenne uwagi. Myślę, że następne prace będą już coraz lepsze pod względem technicznym. Będę zaglądać
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=351036

Chainmaille w moim wykonaniu, będzie mi miło jeśli skomentujesz

zuteria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując