Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Blond Platyna!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-02-06, 22:28   #2
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Blond Platyna!!!

Cytat:
Napisane przez paje3qa Pokaż wiadomość
Witam wszystkich! Od dawna nurtuje mnie pewien pomysl... Bardzo zalezy mi na fachowej poradzie (tu wielka prosba do stylisty o zdanie) jak i na Waszych opiniach...Mam ciemne włosy (ciemny braz) brazowe oczy i piegi dosc jasne... Marze o zrobieniu sobie blond platyny na wlosach ale totalnie nie wiem jakiego efektu sie moge spodziewac...mam dosc odwazny styl i nie boje sie eksperymentow, jednak dbam o wlosy i wiemze taka zmiana to juz jest zobowiazująca.... prosze o rady czy to jest dobry pomysl? Pozdraiwiam!
Wprawdzie nie jestem ekspertką , ale może sie na coś przydam.
Jesli masz ciemny brąz na głowie ( naturalny) trzeba będzie włosy rozjaśnic o odpowiednią ilośc tonów, a na to położyć dopiero platynę ( żadna farba platynowa nie rozjasni tak włosów). Przy naturalnych włosach uzyskasz wymarzony efekt ( radze wykonac u dobrego fryzjera), a przy założeniu, że będziesz używała dobrych ( profesjonalnych ) kosmetyków włoski pozozstaną w dobrej kondycji. Niestety odrosy będziesz musiała każdorazowo rozjaśniac i traktowac platynową farbą ( jesli będziesz ponownie traktowała tak tylko odrosty + odpowiednie kosmetyki włosy pozostaną nadal w dobrym stanie).
Jesli masz włosy farbowane sprawa jest trudniejsza ( przejdź do wątków o dekoloryzacji) Niestety z moich doświadczń wy nika, ż jakkolwiek mozna uzyskac na dekoloryzowanych włosach odcień bardzo bardzo jasny ( jestem tego przykładem) to o platynę będzie trudno, a jej uzyskanie będzie się wiązało z dość powaznym zniszczeniem włosów.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując