Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-09, 10:21   #5
lucy lu
Raczkowanie
 
Avatar lucy lu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 212
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez mika100 Pokaż wiadomość
Ta farba jest z ekstraktem z żurawiny i olejkiem arganowym. Chyba rzeczywiście to nowość. Nie jest napisane, że to szampon tylko łagodna koloryzacja ( chyba coś jak Casting L'oreal). Kupiłam ten jasny brąz, ale jeszcze nie wypróbowałam. Czeka na odpowiedni moment. Cena 12,90 w Rossmanie więc się tym bardziej skusiłam.
czyli to co innego,ja mieszkam w uk i teraz jest nowosc garnier herba shine z wyciagiem z bambusa.....ten kolorek sie niezle trzyma,bo na moje rozjasniane wlosy polozylam juz kilka razy farbe braz i od razu sie zmywala,a ten szampon od 4 do 6 tyg ,a po kilku myciach kolorek wciaz jest i dalej sie ladnie swieci ...robilam 2 tyg temu,ale dla mnie to i tak rekord ,ze sie tak trzyma hi hi

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

http://images.google.com/imgres?imgu...hine%26hl%3Dpl

to link do tego szamponu,kolorek mi wyszedl mniej wiecej taki jak ma ta pani ....balam sie czrnych,a buylam mile zaskoczona,naprawde jasny brazik
lucy lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując