Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - pytanie do kosmetyczek - czy warto kupic WOSK i podgrzewacz?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-04-13, 09:57   #3
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: pytanie do kosmetyczek - czy warto kupic WOSK i podgrzewacz?

Cytat:
Napisane przez evitka21
ja troche z innej beczki.

Kupiłam jakis czas temu na allegro duże opakowanie wosku w puszce (podgrzewałam w garnku z gorąca wodą).I okazał sie on taka okropna mazia do niczego nie podobną,która w dodatku nie dała sie niczym zmyć.
Na szczęscie do depilacji nie doszło,tylko sobie poplamiłam dłonie i dzieki temu że probowałam to zmyc dowiedziałam sie z jaką ciapa mam doczynienia.

I wróciłam do starej metody ,która bardzo polecam: mianowicie
wosk Joanny na ciepło. Jest to taki zestaw plastry+wosk w opakowaniu z rolką+emulsja po depilacji. Koszt.12-13 zł.

"Zabieg" wykonuje mi mąż ,bo sama sie boję.
Ja jestem z tego zestawiku bardzo zadowolona i polecam spróbować.Szczególnie że cena malutka.

Acha i ja oczywiście nie stosuje podgrzewacza,tylko wkładam wosk do metalowego garnuszka (dobrze trzyma ciepło) z wrzątkiem i tam wkładam rolkę.

pozdrawiam
A to dziwne bo ja wlasnie slyszalam cos innego...Kolezanka kupila wosk Joanny i to on wlasnie okazal sie totalna chala. Podgrzala go, nalozyla na skore i okazalo sie, ze on wogole nie zrywa wloskow teraz wlasnie planuje taki sam zakup jak ty Inecito - tez ma zamiar kupic taki zestawik na Allegro
Poza tym, wosk zmywa sie TYLKO I WYLACZNIE oliwka, nie zadna woda z mydlem ani niczym innym co sie pieni!!
Te woski ktore zamawiasz sa wygodne, maja wygodna rolke za pomoca ktorej mozesz nalozyc niewielka ilosc wosku (bo potrzebna jest tylko cieniutka warstwa, jak nalozysz wiecej moze nic z tego nie wyjsc...), no i podgrzewacz tez moze byc mamy takie zestawy na pracowni, calkiem calkiem sie z nimi pracuje
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując