Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - pytanie do kosmetyczek - czy warto kupic WOSK i podgrzewacz?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-04-15, 16:13   #15
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: pytanie do kosmetyczek - czy warto kupic WOSK i podgrzewacz?

Cytat:
Napisane przez AASIULAA
tak czytam i mysle ze jako podgrzewacz mozna zastosowac podgrzewacz do butelek dla dziecka. nie wiem ile kosztuje prawidziwy do wosku, ale do butelek wydaje mi sie jest tanszy bo kosztuje z 40 zl........
A jakby to niby mialo dzialac?? podgrzewacze do woskow (takie jak te na Allegro) dzialaja na tej zasadzie ze z boku maja male gniazdko lub gniazdko wsrodku (w srodku maja te do kotrych wsuwa sie wosk). Nie wiem jakby to mialo dzialac w podgrzewaczu do mleka...skoro juz na taka latwizne isc, to po wogole jakis podgrzewacz kupowac skoro mozna kupic sam wosk za pare zlotych i podgrzac go w garnku z goraca woda?? Jedni wola ulatwienie inni wola mmiec kompletne zestawy...

PS: moze to zdjecie z allegro gdzie nie ma tego kabelka jest zdjecie fabrycznym i go poprostu schowano, albo odlaczono tak tylko napisalam, ze go nie widac i juz. Jesli chodzi o mnie, to zdecydowalabym sie na ten tanszy i tylko z tego wzgledu, ze jest tanszy bo co jak co, ale musze oszczedzac
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując