Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - pytanie do kosmetyczek - czy warto kupic WOSK i podgrzewacz?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-04-23, 16:08   #22
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: pytanie do kosmetyczek - czy warto kupic WOSK i podgrzewacz?

Cytat:
Napisane przez rumiana
Niestety tak Ale nie chcę już następnego razu z woskiem. Chyba mam za cienką skórę na to. Zdarła mi sie i mam rany na nogach W odatku nogi nie sa takie gładkie, niektóre tylko wyszły z cebulkami, reszta wyrwana przy skórze. W dodatku jeszcze więcej narobiło mi sie czerwonych krostek. Najpierw przetestowałam go na rękach. Wyszło dobrze, więc zabrałam się za nogi... Ale tu było gorzej Woskowi dziękuję i biorę się za wyrywanie pensetą. Mogę się teraz pożegnać ze spódniczkami
No to widac rzeczywiscie masz za delikatna skore wiesz...ten wosk miodowy tez nie jest do delikatnej skory, tylko do wloskow twardych i ciemnych (nie wiem czy to wyczytalas w aukcji) wloskow, wiec moze za bardzo przykleil ci sie do naskork i dlatego masz rany moze ten rozany bylby lepszy lub kokosowy...ale ok, jesli nie chcesz wosku, to ok
Moze wyproboj krem do delpilacji Eveline? Slyszalam ze jest bardzo dobry (to krem 9w1 - tak sie nazywa). On rozpuszcza wloski w ciagu jakichs 5min. a pozniej splukujesz to woda (i nie jest taki dziadowski jak Veet czy Joanna ), bo maszynka do golenia (mimo iz to najszybszy sposob) to chyba najgorszy wloski odrastaja w ciagu nocy i na nast. dzien jest juz twarda szczecina No, ale to twoj wybor
pozdrawiam
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując