Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pędzle do makijażu - doradźcie...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-09-07, 16:33   #11
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Pędzle do makijażu - doradźcie...

Cytat:
Napisane przez April007
No hmmm... A myslisz ze jak go poprosze telefonicznie to tez mi zetnie? Boje sie ze nie bedzie dla mnie taki mily... Szczerze mowiac jego fochy mnie troche odstraszaja Ale moze sie przemoge - skoro faktycznie sa dobre...
Kiedyś już ostrzegałam, że prosząc Pana Pedzelka o "szczególne" przycięcie pędzla masz najwyżej 33% szans, że zrobi to jak należy (u mnie na 3 udało mu się tylko z jednym - najmniej skomplikowanym). Te pędzle można jednak doskonale samemu przyciąć i uformować sobie w domu. Sposób w jaki robi to Pan Pędzelek w sklepie We-Ma został już opisany i na forum i w mojej recenzji tych pędzili. To pełna manufaktura, którą możesz powtórzyć w domu.
A swoją drogą, jeśli te pędzle mają Ci służyć do pracy z klientkami, to nie polecam kupowania ich "w ciemno". Nie wszystkie są godne polecenia. Lepiej najpierw sprawdzić na co się wydaje pieniądze - nawet niewielkie.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując