Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie chcę odstawiać od piersi a muszę :( Poratujecie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-25, 22:10   #19
flammis
Raczkowanie
 
Avatar flammis
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 284
Dot.: Nie chcę odstawiać od piersi a muszę :( Poratujecie?

Villga, próbowałam już rumianku, szałwii, a nawet słynnej w przypadku infekcji kory dębu. Starałam się podmywać tym cierpliwie przez dłuższy czas i nic
Mój organizm jest osłabiony, tego jestem pewna - trzęsą mi się mięśnie, chudnę w oczach, w zawrotnym tempie, a jak tylko wstaję z łóżka, szumi i kręci mi się w głowie, to samo mam jak np. za długo stoję myjąc naczynia. Skórę mam suchą jak wiór, bo to, że włosy mi wypadają, to słyszałam, że po ciąży jest raczej normalne, jak pisze szajajaba. Wiem jednak, że u mnie potęguje to również stres.

śliweczka85, nie podałam jeszcze mm, bo się boję reakcji dziecka (wszystko przez dziecko mojej siostry, które po otrzymaniu mm, na czwarty dzień zaczęło puchnąć od alergii i dostało przerażającą wysypkę na całym ciele). Kupiliśmy z mężem Enfamil HA, jutro rano chcę podać małej 30 ml na próbę. Dopóki nie dostanę recepty na jakiś lek dla mnie, będę jeszcze karmiła piersią, każdego dnia podając córce niewielkie ilości mm. Obstawiam, że do środy.

mamasierpniowa, współczuję. Ja Ci jeszcze powiem, że też najgorszy stan i dyskomfort mam na zewnątrz. Jakieś place czerwone, mini pęcherzyki, popękana śluzówka... Jak jedno się osłabia, dochodzi coś innego. Nie wiem, jak Ty, ale ja zaczęłam wmawiać sobie rzeżączki, kiły, chlamydie i inne cuda o nietypowym przebiegu.
Ta wenerolog, u której byłam ostatnio, proponowała mi zrobienie badań na stopień czystości pochwy - podobno wyniki dają jako taki obraz sytuacji.

A słuchaj: próbowałaś Octeniseptu? Podobno działa bakteriobójczo, wirusobójczo i grzybobójczo. Ja go w połogu stosowałam, za radą położnej, i było lepiej! Właśnie mi się to przypomniało.

Podniosłyście mnie dziewczyny na duchu. Jakoś teraz łatwiej mi będzie podać to mleko modyfikowane. Moim dzieciom potrzebna jest zdrowa mama, a nie mama na skraju załamania.

Edytowane przez flammis
Czas edycji: 2014-10-25 o 22:23
flammis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując