Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - revlon czy L'Oreal
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-06-01, 22:38   #13
oleczka18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 222
Re: revlon czy L'Oreal

Iwonalodz napisał(a):
> Ponadto kwestia nakładania jest naprawdę banalna i szybko tego się można nauczyć.

z tym nie będzie problemu miałam już 1 podkład którego trzeba bylo szybko nakładać więc mam już wprawę

> Ja go używam, mam cerę naczynkową i mieszaną i do tego jestem super blada i wcale nie widać Revlona na buzi.

ja też mam cerę mieszaną, i również super bladą, no a latem jestem ... blada [img]icons/icon7.gif[/img]heheh mam pecha niestety

> Może wez sobie próbki albo w perfumerii spróbuj ten i ten na policzku albo ręcę ??

z doświadczenia wiem że to co widać na ręce czy fragmencie policzka nijak pasuje do końcowego efektu [img]icons/icon9.gif[/img]
a co do próbek ... żeby dostać próbkę muszę jechać busem jakieś 30 min a obecnie nie mam na to czasu

ale jak tak czytam te wszystkie opinie to jednak bardziej jestem za revlonem ale ostatecznie wydaje mi siem że jakikolwiek nie kupię będe zadowolona więc poprostu w wyborze będe się kierować odcieniem podkładu - który będzie bardziej pasował tego kupie i już [img]icons/icon7.gif[/img] myśle że obydwa mi się spodobają
oleczka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując