Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wiosna, jesień czy coś jeszcze innego?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-01-04, 22:45   #24
Ania_D
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 366
Re: Wiosna, jesień czy coś jeszcze innego?

brałam pod uwagę jesień i ewent. lato ale to ostatnie pod wplywem sugestii jednej wizażystki, która tak na pierwszy rzut oka rzuciła ze jestem latem.. a u mnie mylące były - naczynka - mam ich sporo i to nie tylko n twarzy - niestety nadają mojej skórze chłodnego zabarwienia (tyle że w kolorach teoretycznie dobrych dla lata robiłam się sina i wyglądałam brzydko - jedynie takie żywsze odcienie - brązy czerwienie, wisnia były w miarę oki) Drugie mylące - moje oczy (gdzieś tu je na forum zdreszta pokazywałam) Niby mają żółte plamki (ogólnie są zielone) ale maja też wyrażną szarą obwódkę.. Więc niby nie bardzo pasowało to na ciepły typ.. Z zcasem zauwazyłam jednak że mój odcien włosów jest złocisty, jak również piegi są złociste.. Upierałam się na jesień bo bardzo lubię jesienne kolory a wiosenne mi jakos zdecydowanie nie pasowały No ale jak sie okazało w czasie analizy (i już wczesniej kilka dziewczyn to na forum sugerowało) jestem wiosną.. I rzeczywiscie przy wiosennych kolorach wychodzi ta złocista karnacja której w ogóle nie widac przy chłodnych.. mniej widoczne są naczynka, zaciemnienia pod oczami.. a kolorki jesieni są dla mnie zdecydowanie za ciemne - no ale sama jakos tego nie umiałam dostrzec.. teraz jestem mądrzejsza
Ania_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując