Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mydło które nie szczypie w oczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-24, 10:14   #5
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mydło które nie szczypie w oczy

Tak to ta kostka Avene i moja recenzja. Nie mylam nia dlugo buzi, bo do czerwca pewnie jej rozmiar by ssie ciutke zmniejszyl i mogla by mi na 3 tyg. urlopu nie starczyc.
Jak pisze w recenzji mylam nia twarz i czasami tez rece ok miesiac czasu. jej rozmiar nieznacznie sie zmniejszyl, wiec mysle ze do mycia tylko buzi starczy na dosc dlugo.
Przy mydle musze oczy mocno zaciskac, a i tak wdziera mi sie ono pod powieki u szczypie. Jedynie rano, dla odswiezenie jak nie musze dluzej mydlic oczu to jest ok.
Przy syndecie i Avene i Sebamed i Isana Med, a nawet Dove wersja pro age nie mialam takich problemow, co nie znaczy ze ktos inny moze ich tez nie miec. Moze bedzie jak u Haxxany...?
LRP nie mialam, wiec nie wiem jak by sie u mnie sprawdzil. Przy tych syndetach c ktore ja uzywalam, nie bylo problemu u mnie. mydlilam dluzej oczy , makijaz sie ladnie rozpuscil i nie zaciskalam tak mocno oczu, jak to musze robic przy mydle.
Avene kupilam taniej w aptece internetowej, bo przy okazji kupowalam tez inne produkty z tej firmy , wiec na 3 kosmetykach zaoszczedzilam ponad 10€, ale juz wiem, ze jesli nie bede miec wiekszych zakupow, a zamawiac jeden produkt mi sie nie oplaca to kupie w zwyklej aptece.

Moze i tobie uda sie znalesc apteke online to ma nizsze ceny
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując