Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry fryzjer-Białystok
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-10-02, 12:28   #14
xxbiankaoo
Raczkowanie
 
Avatar xxbiankaoo
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomości: 392
NAJLEPSZY fryzjer - BIAŁYSTOK- aktualizacja

Witam Od dawna przeglądam forum w poszukiwaniu NAJLEPSZEGO fryzjera w białymstoku. Najbardziej zalezy mi na dobrym farbowaniu. Dobre opinie słyszałam o KAMELEONIE, tylko do jakiej konkretnie fryzjerki mozna bez obawy sie tam wybrać?
Moge podzielić sie z wami swoimi doświadczeniami
AVANGARDA na grochowej- byłam u Karoliny- nie polecam zrobiła ze mnie starą babe, ale z tego co się orientuje juz jej tam nie ma, Marta- wychodze od niej zadowolona, bierze 120 zł za kolor, jej minus to ciągłe gadanie i zajmowanie sie prywatnymi sprawami co tylko przedluza wizyte w salonie. Najlepsza była AGNIESZKA, niestety nie ma jej juz, czy ktoś z was sie orientuje gdzie ona teraz pracuje? Lepszej fryzjerki nie poznałam...
Salon THALIOS, ulica chyba Warynskiego- reklamuje sie jako wielka stylistka, nie polecam, nie zrobila mi NIC fajnego na wlosach, usiadłam na fotelu i uslyszałam TO CO BLOND? i na tym skonczyla sie jej "stylizacja".. po tygodniu wygladam beznadziejnie.
GABRIEL - krakowska- byłam u jakiegoś pana (nie wiem jak sie nazywa) uczesał mnie jak stara babe, moja siostra miała podobne doswiadczenie, kolor moze byc. Bez rewelacji.

A jakie macie zdanie o Damianie z Warszawskiej i Kudłatym Raju ? Pozdrawiam
xxbiankaoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując