Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry fryzjer-Białystok
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-10-03, 12:09   #22
sweetmary
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 41
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIAŁYSTOK- aktualizacja

o widzę, że ktoś się odzywa
Z tego co mi wiadomo to są 2 kameleony, a Emilka jest na Białówny 5 (telefon: 085 732 33 34),ale może one się wymieniają; Moja mama umówiła się na białówny.
Ja dzisiaj dzwoniłam pytać o ceny i powiedziały, że żeby tak dokładnie powiedzieć to muszą obejrzeć włosy i obejrzeć zniszczenia ehh, ale farbowanie długich to koszt ok 150 zl a ścięciem nie byłam zainteresowana
a i znalazłam na wizytówce drugiego kameleona telefon Malmeda 13 (085 653 75 10), ale nie wiem czy to aktualne, bo to wizytówka kosmetyczki kameleonowej, (którą baaardzo polecam, wiem, że nie na temat, ale to genialna kosmetyczka tyle, że straszliwie droga aha i depilacji nie polecam u nich)

Aha za "zniszczenie" moich włosów odpowiada Elle naprzeciwko rzemieślnika. Mam baaardzo zniszczone włosy po zrobieniu u nich pasemek rozjaśniaczem, mimo że wyraźnie prosiłam o farbę o ton jaśniejsza (które na dodatek są straszne, ale już to przebolałam trochę).
Ale jeśli ktoś na ścięcie to do tego Elle warto, ale TYLKO do właścicielki p. Eli (mała krótko ścięta blondynka). Na mnie wprawdzie nie miała pomysłu (ale jeszcze nie spotkałam fryzjera, który by miał pomysł na długie włosy oprócz wycieniowania grrrr...), ale mam wiele koleżanek które chodzą do niej i zawsze są naprawdę świetnie ścięte (i bardzo drogo dodam). Oczywiście jeśli ktoś nie ma pomysłu, bo nawet jak ktoś ma to p. Ela i tak po swojemu "uciacha" włosy .
sweetmary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując