Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ciepłe Brązy
Wątek: Ciepłe Brązy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-03, 15:26   #232
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Ciepłe Brązy

Cytat:
Napisane przez nathanek Pokaż wiadomość
Dziewczynki

polecam bardzo te farbe tania ale naprawde jakosciowo lepsza od Loreala i Schwarzkopfa
mam piekne blyszczace wlosy

kolor wychodzi identyczny jak ten podany na pudelku jest piekny naprawde zaryzykowalam gdyz nikt nie zaopiniowal mi tej farby i naprawde szczerze moge polecic
niesety nie wiem jeszcze jak sie bedzie zmywac i jak z jej trwaloscia dam znac w pozniejszym terminie chociaz u mnie to moze byc malo wiarygodne gdyz ja mam farbe polozona na rozjasniane wczesniej wlosy wiec wiadomo , ze z nich zlazi wszystko nawet tak mocny schwarzkopf
Zainteresowałam się tą farbą i mam pytanko, w jakich sklepach można ją dostać, jak z trwałością, szybko schodzi? I czy ma dużą paletę odceni w ciepłych brązach? Pierwsze o niej słysze ale może naprawdę jest tak dobra Po przeczytaniu całego wątku poprostu zgłupiałam hehe teraz to już sama nie wiem jaką farbę kupić. Na pewno nie z Loreala tyle wiem;p Potrzebuję jakichś fajnych odcieni, ciemniejszych od jasnego brązu (bo to mój naturalny) i żeby broń boże nie wychodziły rudawe refleksy

Edytowane przez Deborah100
Czas edycji: 2008-03-03 o 15:53
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując