Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C
Wątek: Kosmetyki M.A.C
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-17, 22:48   #5033
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Queen Pokaż wiadomość
Mineralize Skinfinish to wypiekany puder rozświetlający lub rozświetlająco/brązujący - w zależności od odcienia. Są to jedyne pudry jakie znam, które nie mają drobinek brokatowych, tylko rozświetlają tak jak masa perłowa - ciężko mi to opisać, ale coś pięknego.
Róże piękne są w kategoriach SATIN. Jaką masz cerę? Ciepłą, chłodna, jasną czy ciemną? Mogę doradzić Ci odcienie.
to chętnie go wypróbuję
to ten? : http://www.maccosmetics.ca/templates...CT_ID=PROD6638

nie wiem jaką mam cerę? ja nawet nie wiem jaką mam skórę.. jak moge to określić? wydaje mi się, że suchą.. a cerę... hmm..

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Co do róży wszystko zależy od tego jak się maluję - czasami róż musi być bardzo delikatny czasami wyraźny. Mam 2 róże typowo na jesień/zimę - Loverush i Breezy, typowe na wiosnę/lato - Pinch O' Peach, Tippy i uniwersalny - Blooming. Z Clinique mam róż 'dotorebkowy' bo czasem w pracy muszę dokończyć sobie makijaż a lusterko i 'maczka' ale rzadko go używam.

Z błyszczyków mam tylko Lipglassy z których jestem bardzo zadowolona i Dazzleglass ale za nim nie przepadam. Jako błyszczyk jest fajny ale ma jakiś dziwny smak.
wbijam do głowy - Lipglass

a róże jakie? bo jest kilka rodzajów..
martiryb jest offline Zgłoś do moderatora