Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-06, 17:48   #1479
Małgosia*79
Raczkowanie
 
Avatar Małgosia*79
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Przepraszam, że dopiero teraz odpowiadam, ale przez 4 dni nie miałam dostępu do kompa.

Cytat:
Napisane przez wirlandia Pokaż wiadomość
Małgosiu, możesz mi opowiedzieć o serii dla Diabetyków z AA?
Jeżeli ktoś ma bardzo suchą skórę to będzie z tej serii zadowolony, szczególnie z balsamu. Jest bardzo treściwy, dla mnie aż za bardzo bo źle się wchłania. Natomiast bardzo zadowolona jestem z kremu do stóp. Dobrze je pielęgnuje, nawilża, szczególnie pięty.

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Małgosiu bardzo ładny i przemyślany zbiór zazdroszczę dostępu do niemieckich kosmetyków możesz powiedzieć jak sprawdza się filtr Eucerin? jest tłusty? bieli?
Dziękuję. Te kosmetyki niemieckie to jednorazowa przyjemność. Akurat tak się złożyło, że na urlopie miałam możliwość pojechać do Goerlitz i tam napadłam na drogerię Z filtru nie bardzo jestem zadowolona. Miał być matując a niestety taki nie jest. Wręcz przeciwnie, bardzo tłusty jest ten filtr. Twarz bardzo się błyszczy i konieczne jest użycie pudru. Do tego trzeba uważać, bo ma żółtą barwę i na opakowaniu było ostrzeżenie, że może brudzić na żółto białe rzeczy. Ja go kupiłam bo miał matować i był bez alkoholu w składzie, ale więcej już go nie kupię.

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
a ja bym się chciała spytać o ten roc hydra + , co jest na pierwszym zdjęciu. To krem? dobry jest?
To jest krem matujący do cery mieszanej. Jestem z niego zadowolona Całkiem nieźle spełnia swoje zadania. U mnie mat utrzymuje się jakieś 4 godziny, co przy mojej cerze jest to naprawdę coś. Głównie używam go w weekendy, kiedy nigdzie nie wychodzę. Ale pod makijaż też się sprawdza. Do tego bardzo przyjemnie pachnie.

Cytat:
Napisane przez marta301 Pokaż wiadomość
Bardzo fajny, przemyślany zbiór.
Jak oceniasz antyperspiranty Dermedic i balsam Morze Martwe Bielendy?
Dziękuję
Z antyperspirantu jestem bardzo zadowolona. Od bardzo dawna go używam nie wiem, które to już opakowanie. Ja nie mam problemów z nadmierną potliwością i u mnie ten antyperspirant się sprawdza. Do tego jeszcze nie niszczy bluzek, szczególnie tych ciemnych.
Z balsamu też jestem zadowolona. Przyjemnie pachnie, dobrze nawilża i co najważniejsze szybko się wchłania. Szkoda tylko, że jak na balsam drogeryjny to trochę drogi jest.

Cytat:
Napisane przez Dzindzej Pokaż wiadomość
Małgosia*79 fajny zbiór. Mam pytanie Eucerinu SPF 30. Stosujesz go na codzień czy tylko na plażę? Da się po min opalić?
Dziękuję
O filtrze napisałam wyżej. Stosuję go na codzień. Na plaży go nie stosowałam bo w tym roku nie byłam nad morzem Mimo stosowania filtra to buźka troszkę mi się opaliła ale nie jakoś nadzwyczaj mocno.

Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
wow! piękny zbiór:slina : pomęczę Cię troszkę....
czy ten krem Roc Hydra Bio Active jest wydajny? Miałam próbkę i bardzo mi podpasywał...A Ty jesteś zadowolona?
Jaki jest filtr Eucerin?Bieli ? Jest bardzo tłusty?
A ten Iwostin Purritin?
Dziękuję
Trudno mi określić czy krem jest wydajny, bo głównie stosuję go w weekendy kiedy nie wychodzę z domu. Ja z kremu jestem zadowolona
O filtrze pisałam wyżej.
A ten Iwostin to żel punktowy. Stosuję go na pojedyncze krostki, które wyskakują mi czasami przed okresem i sprawdza się. Zastosowany wieczorem na syfka powoduje, że rano nie ma po nim śladu

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Małgosiu masz bardzo fajny zbiór kosmetyków Podłączam się do pytania o Roc Hydra +, jak się sprawuje peeling Meritum Dermiki? miałam płyn miclarny z tej seri, fajny był, tylko cena za duża
Dziękuję
O kremie napisałam już wyżej.
Co do peelingu to jestem z niego zadowolona. To już moja druga tubka. Jest bardzo delikatny ale skuteczny. Po nim moja skóra jakaś taka bardziej promienna się robi

Cytat:
Napisane przez saks Pokaż wiadomość
Małgosiu, zazdroszczę produktów do włosów Garniera.
Dziękuję Ja też jak oglądałam zbiory dziewczyn to zazdrościłam ich tych szamponów garniera
Małgosia*79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując