Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tipsy bez kursu! Prosze bardzo :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-01-21, 15:48   #26
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Tipsy bez kursu! Prosze bardzo :)

Cytat:
Napisane przez Monicoor Pokaż wiadomość
.zastanawialam sie nei raz czy on sie nie rusza czasem jak mi tak stylistka pilowala.
Jak to się rusza w trakcie piłowania?!

Przyczyn liftowania się masy może byc bardzo wiele, ja z mojej strony mogę wykluczyć te najbardziej popularne -
-removera nie uzywam,
-paznokcie matowione są frezarką wiec raczej nie ma mozliwosci zrobić coś niedokladnie
-2x primer kwasowy i na to bezkwasowy muszą porzadnie zadzialac,
-zalanie skorek patrzac na zdjęcie nie wchodzi w grę
-nadmierne wypilowanie przy moim systemie pracy rowniez nie bardzo wchodzi w gre bo najpierw nakladam na calosc srednio grubą warstwę zelu a pozniej kolejna od stresu - tak wiec material przy skorkach wystarczy jedynie nieco wygladzic.

Jedyne co mi przychodzi do glowy to polączenie tego faktu z dziwnym nalotem jaki pojawil sie w trakcie zabiegu a ktorego przyczyny powstania zadna z instruktorek nie potrafiła mi wyjasnic.
Ja rowniez nie mam bladego pojecia w czym może tkwić problem.
Jakaś reakcja chemiczna czy ki licho.

W kazdym badz razie wystarczylo napisac o problemie w chwili gdy zaistnial, wtedy szybko by się temu zaradziło, ale post factum to już niestety bedzie ciezko.




Dobrarada jak warstwa zelu po wyjęciu z lampy moze byc nieutwardzona?
I czemu akurat przy skorkach?
To by oznaczalo ,że albo zarowki są stare albo klientka zle trzymała rękę w lampie.
Zakładając jednak że gloss utwardzil się prawidłowo ( to latwo sprawdzic) oraz ,ze wczesniej ani pozniej takiego problemu nie bylo, ewentualnosci nie pozostaje zbyt wiele..
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora