Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nieoficjalny wątek walutowo - odwykowy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-05, 09:51   #9
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Nieoficjalny wątek walutowo - odwykowy

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Zgłaszam się i ja. Przyznam, że przed przystąpieniem do was, dosłownie przed chwilą kliknęłam sobie jeden cień z Joppa. Chciałam dwa plus jeszcze jakies próbki, ale dosyć tego. Ogłaszam wszem i wobec, że dzisiaj PayPal za 1 dolara zarządał 3,72 zł.
To już dla mnie za wiele. Moje postanowienie, to zakupy zagraniczne dopiero, jak dolar spadnie do 3,00 zł. Wiem - będzie ciężko, ale mam sporo zapasów, także tych jeszcze nie przetestowanych więc wierzę, że dam radę. Skupię się teraz na zakupach krajowych, chociaż już niestety nie minerałowych. Z firm z minerałami będę sobie najwyżej robić listę życzeń, co bym chciała w przyszłości kupić.
Żeby nie było - dopuszczam wyjątki przy bardzo ciekawych promocjach, kiedy to niska cena ma szansę osłodzić wysoki kurs dolara (jak wiemy w minerałach ciekawe promocje się zdarzają).
Liczę na wsparcie.
Moje - niewyrażone z uwagi na straszność/nieosiągalność- wstępne postanowienie też było czekać na 3,00 - ale to chyba nierealne . Po prostu boję się, że nie wytrwam do 3,00 niechby 3.15 chociaż....
A co do promocji - no wiadomo że duuuuże promocje nie podlegają odwykowi - niejako z definicji. W sumie nasza pasja mineralowa jest na tyle świeża, że nie możemy jej bezwzględnie dusić w zarodku, czyż nie?
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując