Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nieoficjalny wątek walutowo - odwykowy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-05, 13:33   #16
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Nieoficjalny wątek walutowo - odwykowy

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
jmw wiem, że 3 zł za dolca to kwota mało prawdopodobna, ale trzeba sobie stawiać wysokie cele. Najwyżej potem będzie można powiedzieć "no coż i tak bym nie wytrwała, bo 3 zł to jeszcze długo za dolara nie zapłacę".



Zdecydowanie, dopiero wtedy odwyk. W końcu nie o to chodzi, żeby się z minerałami pożegnać, co to to nie.
Ja tam mam cichą nadzieję, że skoro tak szybko złotówka osłabła to przecież kurs równie szybko może się zmienic w drugą stronę. Dziś słuchałam wywodu pewnego ekonomisty, który stwierdził, że podstawową przyczyną takiego stanu rzeczy (czyt. osłabiania naszej waluty) jest duża obniżka stóp procentowych, któa nastąpiła w ostatnim czasie, bo wtedy zagraniczni inwestorzy zaczynają wyprzedawanie naszej waluty. Po prostu nie mogą na niej zarobić. Tak więc nie dość, że waluta słaba to jeszcze bynajmniej spadek stóp procentowych nie przełożył się na moje kredyty, które spłacam Banki mnie oszukują a ja z tym nic nie mogę w tej chwili zrobić (kredyty mam za krótko żebym je mogła przenieść)
No i właśnie przez to wszystko nie mam wyjścia i muszę ograniczyć zakupy, bo ogłoszę bankructwo
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując