Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Solarium & Zdrowa cera
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-26, 21:18   #1
marta1210
mj
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 118
Exclamation

Solarium & Zdrowa cera


Hej Dziewczyny!
Mam do Was sprawe. Jakiś rok temu chodziłam na solarium, nawet jeżeli byłam tylko 10 min to wychodziłam cała czerwona i dopiero wieczorem brązowiałam. Dlatego zawsze wędrowałam tam pod wieczór by po ulicach nie paradować jak buraczek. Jednak pewnego dnia ,po rozmowie ze znajomą dowiedziałam się ,że osoby chodzące na solarium tracą możliwość naturalnego opalania się latem.Poza tym rozmyślałam sobie i obawiam się czy solarium jednak nie jest zbyt szkodliwe ale co najważniejsze czy pewnego dnia jego efekt nie spowoduje że zniszcze sobie urode.Dlatego przerwałam i postanowiłam że postawie na moją naturalną cere i nawet jesli ma jaśniejszy kremowy odcień będzie mi odpowiadał. Jednak jest pewne"Ale", gdy chodziłam na solarke nie wyskakiwały mi jakieś niemiłe "niespodzianki",natom iast teraz niekiedy mnie nawiedzają, poza tym mam jakąś taką suchą a co najgorsze w niektórych miejscach PRZEBARWIONĄ cere.Dlatego mam pytanie czy może któraś z Was zna jakieś dobre metody na to by cera aż błyszczała świeżością i wyglądała na zdrową, <na czym mi najbardziej zależy, dlatego PROSZE piszcie>czy jednak powdrócić na solarium??
marta1210 jest offline Zgłoś do moderatora