Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Solarium & Zdrowa cera
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-27, 09:33   #4
Judytka2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 576
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Cytat:
Napisane przez Kate30
Tytył tego wątku powinien brzmieć solarium ALBO zdrowa cera.
Dziewczyny obudźcie się, opalając się w solarium fundujecie sobie same problemy. Zwiększony trądzik, przebarwienia, starzenie się skóry z prędkością światła.
To, że przez czas jakiś wyglądacie dobrze, podobacie się sobie, będzie bardzo drogo opłacone w przyszłości. Przy opalaniu w solarium (na słońcu bez wysokiego, stabilnego filtra także) nie ma szans na ładną cerę.

Jeśli chcecie mieć zdrową i zadbaną cerę to o solarium nie może być wogóle mowy. Dobrze dobrane kosmetyki pielęgnacyjne i delikatne obchodzenie się ze cerą, unikanie słońca w godzinach południowych oraz kremy z wysokimi filtrami - to droga do ładnej gładkiej buzi.

Dziwi mnie pasja z jaką dziewczyny katują się w solarium, zwłaszcza w dobie świetnych samoopalaczy i kremów brązujących.
Zamiast płacić za robienie sobie krzywdy, lepiej zainwestować te pieniądze w mądrą pielęgnację cery i ciała.
nigdy sie z tym nie zgodze!!! Tak wcale nie jest. Moje problemy z cera zniknely po solarium. Jako nastolatka mialam pryszcze i juz nawet zmarszczki. Wygladalam strasznie. nie podobalam sie sobie. Od czterech lat odwiedzam regularnie solarium i nie mam problemow takich jak wczesniej. moge powiedziec ze jestem atrakcyjna i podobam sie sobie;-) Nie mam juz pryszczy ani zmarszczek. Zaczelam stosowac kremy nawilzające, takie z algami i innymi rzeczami wyglad skory znacznie sie poprawil. Wczesniej nie moglam uzywac kremów odzywczych bo mialam te straszne pryszcze. Teraz jest super. Mam gładziudką cere i polecam solarium jak najbardziej
Judytka2 jest offline Zgłoś do moderatora