Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pielęgnacja cery po 50tce od A do Z
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-24, 19:13   #1
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470

Pielęgnacja cery po 50tce od A do Z


Postanowilam zalozyc osobny watek, zeby nie robic OT na innych. Tym bardziej, ze widziałam się własnie z mama TZa i jest głodna informacji
Za to moja mama nie wypytuje, bo wie, ze "tropię" z Waszą pomocą pielęgnację dla niej i wie, ze jest w dobrych rękach.
Opowiadam i jej i mamie TŻa i kolezankom, ze na forum sa ekspertki lepsze od dermatologow.
Nawiasem mowiac mama TŻa powiedziala mi drugi raz w ciagu dwoch dni, ze moja skóra wyglada bardzo ladnie. Brawo antek!
Wczesniej ustaliłyśmy, ze na początek do suchej dojrzalej skóry mojej mamy dobry bedzie juvit+ filtry na dzień, a na noc Paula zasugerowała zestaw svr:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/censura.php?tsid=1&csid=e 60fce593a34c5eab8de5c8dd3 17a6b2&cmd=details&itemid =6140

http://www.sklep.bio-med.pl/go/_info/?id=303

Potem Eluage lub Ystheal+

To samo podpowiem "teściowej" , która już sobie kupiła juvicik i po pierwszej aplikacji ma przyjemne odczucie.

Pewnie obie będą się łuszczyć po tym zestawie, więc będzie im potrzebny jakiś nawilżacz. Physiogel chyba bedzie ok, prawda? Naklada się go w pol godziny po serum lub po kremie, tak?
Tylko to raczej na jesien, a co teraz na lato oprocz juvitu i filtra? I który filtr z LRP będzie treściwy - odpowiedni do skóry obu pań?
Sam physiogel na noc?
A co do demakijazu, oczyszczania, tonizacji?
Przyda sie chyba tez hydrolat różany. Rano i wieczorem po oczyszczeniu, tak?
A! I jesli avenka i iwostin zapchaja, to co moze byc dobre, takie tresciwe z LRP? Bo obie kobitki ;-) potrzebuja nie tylko ochrony ale naprawde dobrego nawilżenia i odżywienia skóry.
No i jesli po avence bedzie wysyp to znaczy, ze trzeba odstawic czy moze to tylko okresowe i trzeba uzywac dalej i w koncu sie ustabilizuje?

Teraz chyba nie mam wiecej pytan.
W kazdym razie chciałabym prosić o dobranie calusienkiego programu pielegnacyjnego, niezbyt skomplikowanego (inaczej pewnie bede musiala tluaczyc wszystko po tysiac razy), ale skutecznego.
p.s. obie panie maja naczynka w porzadku.

Edytowane przez Ash
Czas edycji: 2006-05-25 o 15:57
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując