Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Gatta - plamy na rajstopach
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-12-29, 13:42   #4
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Gatta - plamy na rajstopach

Cytat:
Napisane przez ishtar Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ostatnio zauważyłam, że na moich rajstopach z Gatta po rpzejśiu po deszczu zostały brzydkie plamy, które nie chcą zejść. Są widoczne pod światło, takie jakby ciutkę jaśniejsze od ich koloru (mam czarne, 100 DEN). Tak sie zastanawiam czy Wy tez tak macie? Trochę sie wkurzyłam, bo dałam za nie prawie 33 zł, żeby po pierwszym wyjsciu miały brzydkie widoczne plamy.

A może to tylko felerny egzemplarz? Reklamowałyście kiedyś rajstopy?
Bo nie kupuje się rajstop z Gatty i kropka. Prawdę mówiąc, kiepsko widzę Twoje szanse na reklamację, ale niech się ktoś inny wypowie. Bo ja nie reklamowałam nigdy.

Próbowałaś je uprać po tym? Być może nie czas jeszcze na panikę - istnieje szansa, że zwyczajnie zmyło się trochę barwnika, co zwykle dzieje się po pierwszym kontakcie rajstop z wodą. Wymocz rajstopy w letniej wodzie z dodatkiem delikatnego środka piorącego (np. płatki mydlane, może być jakiś płyn do prania, ew. troszkę proszku albo zwykłego mydła), upierz (w sensie - ręcznie oczywiście), rozwieś i poczekaj. Możliwe, że plamy zmniejszą się, staną się prawie niewidoczne, albo całkiem znikną.
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując