Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak zrobić taką fryzurke??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-07-09, 07:41   #5
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: zwracam się do wizażystek i nie tylko :)

Hej
Jeśli chodzi o cieniowanie to i tak wiele zależy od kształtu Twojej buzi, od jakości włosów. Także tutaj raczej zdaj się na dobrą fryzjerkę.

Jeśli chodzi o układanie długich włosów, to masz kilka możliwości.
Wałki z rzepami o dużej średnicy - dość proste i nawijasz je na włoski, które są prawie suche.
Szeroka szczotka plus suszarka - szczotkę radzę Ci kupić metalową to znaczy, że ten szeroki rdzeń jest metalowy z którego wystają na około 1 cm sztywne włosy. Jej plusy to, że trudno na niej zaplatać włosy i na metalowym rdzeniu o wiele szybciej schną ( jak nie wiesz jak taka szczotka wygląda to spróbuję znaleźć zdjęcie);

I trzecia możliwość, to gorące wałki - ja osobiście bardzo je lubię, tylko, że na długich włosach loczki będą trochę mniejsze niż na zdjęciu - i również je zakładasz na praktycznie suche włosy.

Do stylingu rewelacyjny jest płyn Welli http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=3336

Nie skleja włosów jak pianka, pięknie błyszczą włoski i ślicznie pachną

Serdecznie pozdrawiam

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując