Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki firmy Shiseido
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-02-24, 17:35   #176
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Contax, bardzo proszę wklejam co mam.

Istotnie odcienie Shis i LU nieco się różnią ale jest to moim zdaniem ćwierć - pół tonu zas na twarzy nie widać różnicy. Shiseido na zdjeciu może wydawać sie bardziej różowy ale żadnych tego typu odcieni na twarzy nie stwierdziłam. Zresztą Shiseido jest jednym z najbardziej transparentnych i delikatnych sypańców z jakimi się zetknęłam.

Majade

Mnie osobisice bardziej podoba sie kolorystyka Shiseido i nie wiem czy sie kolo niego nie zakrece Kupilam juz podklad Shiseido to i do kompletu przydalby sie i sypaniec.


Cytat:
Napisane przez kasiahan Pokaż wiadomość
Kasiu, dziekuje

Do tej pory uzylam go tylko jeden raz, wczoraj wieczorem. Zalezalo mi na macie, bo taka mialam wizje makijazu, wiec nalozylam go na sypanca Clarinsa, do tego matowe Teddy Bear Mat trzymal sie tak samo, jak po samym Clarinsie, czyli u mnie rekordowo dlugo. Po innych pudrach swiece sie juz po 2 godzinach.

Samego jeszcze nie uzywalam, bo niedziele to u mnie dzien bezmakijazowy Siedze tylko z filtrem na buzi i kremem pod oczy.

Sam L3 uzyje jutro, wiec zdam relacje.
Jest w tym pudrze jedno "ale", nie wiem ,czy nie jest dla mnie za ciemny Chociaz moze mi sie tylko tak wydaje, bo przyzwyczajona jestem do filtrowego bielenia. i kiedy uzyje zwyklego kremu wydaje mi sie jakbym z solarium wrocila

Kasiu,

U mnie niedziela to tez dzien luzu makijazowego na twarzy mam tylko jakies serum i filtr

Wydaje mi sie, ze nie powinien byc za ciemny po zmieszaniu trzech odiceni powinien byc odpowidni. Ja kiedys (w czasach przedfiltrowych) mialam ten odicen i dobrze wspolgral z moja cera. Teraz nie wiem, bo co nieco wyblaklam.
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując