Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nawilżanie tłustej cery. Jak to jest?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-09-01, 13:02   #1
Kruszynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 22

Nawilżanie tłustej cery. Jak to jest?


Witam wszystkich,
nie wiem, czy ten temat nie był ostatnio przerabiany, jeśli tak, to bardzo przepraszam. Robię bardzo brzydko, bo pod nieobecność szefa wlazłam sobie na forum, dlatego czuję się jak pod obstrzałem i nie bardzo mam odwagę sięgać głębiej w wątki. Jestem tu czymś w rodzaju meteora.
A teraz do rzeczy: ponieważ mam bardzo ale to bardzo tłustą cerę i wieczne z nią problemy, to na dzień używam kremów matujących (konkretnie AA z serii zielonej, bo mam 27 lat), używam maseczki oczyszczającej Eris i w ogóle rzeczy przeznaczonych do skóry tłustej. Od jakiegoś czasu słyszę jednak, że skóra traktowana tak zdecydowanymi w działaniu specyfikami potrzebuje nawilżenia. No i ja próbuję ją nawilżać. W nocy. Kupiłam sobie w tym celu Iwostin, niestety się okazało,że jestem na niego uczulona (hehe). I co teraz?? Jestem w kropce. Zauważyłam, że mnóstwo rzeczy mnie uczula, ale jednocześnie chcę miećnawilżoną paszczę. a tu latka lecą, przydałoby się coś przeciwzmarszczkowego... Co ja mam robić? Czego używać, bo już zgłupiałam. Jedni mówią: nawilżać koniecznie, inni: nie nawilżać, bo tłusta skóra tego nie potrzebuje. A jeszcze jak dochodzi do tego fakt, że kremy przeciwzmarszczkowe sa raczej ciężkie i tłustawe... Ratunku. Może dlatego reaguję alergicznie, bo się pastwiłam nad własną skórą? Jak to jest?
__________________
Kruszyna
"Primum non stresere..."
pies przeciętny inaczej: http://psiejsko.blox.pl
Kruszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując