Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nawilżanie tłustej cery. Jak to jest?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-09-03, 10:35   #16
Eliza_DB
Raczkowanie
 
Avatar Eliza_DB
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 208
GG do Eliza_DB
Re: Nawilżanie tłustej cery. Jak to jest?

Jak to czytam, to tak jakyście były moim lustrzanym odbiciem. Te stwierdzenia - "smażenie placków na twarzy", "odtłuszczanie w toalecie" - jakie to wszystko prawdziwe. Ja mam 32 lata i także ten sam problem, więc wiek chyba nie ma tu nic wspólnego. Z trądzikiem sobie poradziłam stosując praparaty farmakologiczne przepisane przez dermatologa. Do mycia i pielęgnacji używam seri Pharmaceris T (do cery trądzikowej), pianka do mycia, maseczka (ceny ok. 20 zł/szt.), skusiłam się na La Roche-Posay Effaclar K (ok. 40 zł), ale nie zauważyłam spektakularnych efektów. Istotnie od maja, kiedy to zaczęłam stosować przepisany przed dermatologa Zinerit oraz do punktowego smarowania Brevoxyl (bez recepty, ok. 25 zł), zanieszyszczenie jest dużo mniejsze (stwierdziła to kosmetyczka, do której chodzę już od lat). Lubię mieć opaloną buźkę, stosuję więc samoopalacz, mniej więcej raz w tygodniu. Z racji wieku coś przeciwzmarszczkowego, coś pod oczy, coś nawilżającego. Brakuje mi juz pór dnia i wieczora, kiedy mam to wszystko nakładać. A te matujące, a te do nakładania na makijaż (Lancoma T Zone - ok. 120 zł). Kiedy i jak? Jak wy sobie z tym radzicie???
Eliza_DB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując