Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nawilżanie tłustej cery. Jak to jest?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-16, 22:25   #30
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Nawilżanie tłustej cery. Jak to jest?

Także niestety jestem posiadaczka tłustej cery. Bywa z nia różnie, sa dni kiedy nie natłuszcza sie az tak bardzo a sa dni kiedy poprostu swiece sie jak bąbka ( to zalezy od warunków w jakich przebywam ). Z kremów, toników matujących zrezygnowałam juz dawno. I niestety miałam duzy problem tak jak wy z dobraniem odpowiedniego kremu.Takiego który nawilzy ale delikatnie, tyle ile wystarczy ale nie natlusci i nie obciązy skory. I jak narazie nie znam lepszego kremu od Aquasource Biothermu, jest poprsotu rewelacyjny wdg mnie idealny do cery tłustej. Jest to raczej żel nie krem. Nawadnia skóre ale jej nie natluszcza. Niestety nie zawsze moge sobie na niego pozwolic bo kosztuje duzo, ok 150zł więc w zastepstwie stosuje zel-krem Nivea Visage Aqua Sensation. jest podobny w działaniu do tego Biothermu, troszke gorszy ale cena za to 24zł a nie 150zł na noc ( co 1-2 dni )stosuje Effaclar K i twarz przemywam tonikiem Effaclar. Do mycia twarzy stosuje jesli mi na to funduszy starczy zel do mycia Effaclar ( najlepszy chyba jaki miałam ) jesli nie to Ziaje Calma do wrazliwej ( nie zawiera mydła ). Pogodziłam sie z tym,ze nigdy na mojej twarzy nie bedzie matu, o cieniach i podkładach moge zapomniec. Po godzinie moja skora poprostu sie "dusi". Pozostaje mi jedynie pudrowy podkład w kompakcie lub puder mf crame puff. nie moge pwiedziec ze mam idealna cere i problem swiecenia sie jest juz przeszloscia ale napewno nie jest najgorzej i zaskórniki czy pryszcze raczej mi nie dokuczaja.
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując