Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kuleczki, granulat do wbijania pędzelków.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-04, 09:57   #2
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kuleczki, granulat do wbijania pędzelków.

Cytat:
Napisane przez jodynka Pokaż wiadomość
Od kilku miesięcy poszukuję dosłownie wszędzie tych cudownych kuleczek jakie są w Sephorze (są przeźroczyste w szklanych pojemnikach i w nich znajdują się wszystkie pędzelki). Szukałam w:

*sklepach typu Leroy Merlin (bo podobno tam kiedyś było coś podobnego) - ekspedienci poinformowali mnie, że nic z tych rzeczy nie dostanę.
*samej Sephorze - panie informują, że nie mogą niestety sprzedać tych kuleczek, bo dostają je przysyłane z Francji/Turcji.
*na Allegro - jest mnóstwo perełek, kuleczek, granulatów itd. ale wszystkie nie takie jakie potrzebuję, albo są niewiarygodnie małe albo mają w środku dziurki.
*wpadłam nawet na pomysł by przetestować 'kryształową ziemię' - świetny efekt! ...ale tylko przez pierwszy tydzień, potem to wygląda tragicznie. Ah no i pędzelki są cały czas mokre, więc odpada.
*w mniejszych perfumeriach, sklepach kosmetycznych - ekspedientki wiedzą o co chodzi, ale również nie mają pojęcia gdzie to zakupić.

Jeśli wiecie coś na ten temat to będę wdzięczna Moje pędzelki też
Pozdrawiam
Ja też się podpinam bo szukam i niegdzie nie ma
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując