Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-02-14, 20:54   #291
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Cytat:
Napisane przez ewelinaziaja Pokaż wiadomość
"spojrzenie jest odświeżone" - czy to oznacza, że rozswietla czy niekoniecznie?
a te "zaczerwienienia od komputera" to nie krotski wiec pewnie do wyprysków trzeba coś innego? może coś możesz polecić co składem nie zniszczy skóry ale i będzie fajnie, w miarę naturalnie kryć?
Wg mnie rozświetla. Krostek nie ukryje - na krostki jest beżowy, ja recenzowałam odcień żółty.

A na krostki uzywam Pan Sticka MAx FActora - dla mnie najlepszy i baaardzo wydajny.



Cytat:
Napisane przez ewelinaziaja Pokaż wiadomość

oj no! sorrry ale jakoś tak zobaczyłam takiego pingwinka i myślę sobie - FACET
Pingwin jest dopiero od kilku dni.

Cytat:
Napisane przez ewelinaziaja Pokaż wiadomość

jeszcze ten podkad zaginal gdzies w akcji - kiedys go uzywalam: tu jest sklad http://img158.imageshack.us/my.php?image=img9400jp1.j pg

inglot, Cream Concealer (kremowy korektor w tubce)

Skład: Water, Cyclopentasiloxane, Talc, Mica, Titanium Dioxide, Glyceryl Cocoate/Citrate/Lactate, PPG-10 Methyl Dimethicone, Isododecane, Isobutylmethacrylate/Trifluoroetylmethacrylate/Bis-Hydroxypropyl Dimethicone Acrylate Copolymer, Phenyl Trimethicone, Silica, Polysilicone, Sodium Chloride, Ethylhexyl Hydroxystearate, PPG-51/SMDI Copolymer, Boron Nitride, Propylene Glucol, Disteardimonium Hectorite, Sorbitan Sesquioleate, Diazolinidyl Urea, Dimethicone, Zinc Oxide, Triethoxycaprylyl-Silane, Methylparaben, Propylparaben, [May contain: Isopropyl Titanium Triisostearate, Chromium Hydroxide Green (CI 77289), Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499)]
Wydaje się, ze bedzie mocno kryjący, skład raczej zwyczajny, ale ze wzgledu na obecnosc talku wysoko w składzie nie nanosiłabym go pod oczy - moze wysuszyc. Ah, i powinien rozświetlac [mika].
L_V jest offline Zgłoś do moderatora