Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-03-20, 22:10   #30
starsza pani
Zadomowienie
 
Avatar starsza pani
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

Kochanie,tak naprawdę nic nie zakamufluje Ci zupełnie piegów,nie licz na to.W poprzednich wiadomościach,ktorych udzieliło Ci tak dużo życzliwych dziewczyn masz właściwie wszystko już napisane.Tylko zebrać w jedną całość i konsekwentnie stosować.
1)Zamiast soku z marchwi można łykać beta-karoten(daje szybciej lepszy efekt)
2)Tylko drogie kremy rozjaśniające dają trochę rezultatu,ten o ktorym poprzednio pisałam kosztuje przeszło 100 zł,a nie jestem przekonana ,że zadziałałby napewno,więc chyba nie ma sensu rozjaśniać.
3)Kremy brązujące są dla Ciebie za słabe,kup samoopalacz do twarzy.
4)No i podkład.Zdaje się,że pisałaś,ze Dermacol stworzył maskę .Masz liczne i ciemne(prawdopodobnie) piegi więc nalozylaś go za grubo.Skrzyknij więc całą rodzinkę aby dali każdy po parę złotych (innej rady nie ma) i kup podkład korygujący Dermablend firmy Vichy-strasznie drogi,chyba(??)68zł.
Ponieważ nie wiadomo czy nawet ten Ci pomoże pochodz od apteki do apteki i wyciagnij od nich próbki.W niektórych aptekach są w saszetkach,a w niektórych w duzych słoiczkach-popros wtedy aby dali Ci troszkę do przyniesionego przez Ciebie malenkiego pudeleczka.Jak się ładnie uśmiechniesz to dostaniesz bo przeciez musisz wyprobować na czystej twarzy w domu.Nie kupuj bez próby,nie wiadomo czy to co dla mnie jest dobre,spelni tez Twoje oczekiwania.Dermablend moim zdaniem jest b. dobry,drogi,ale wydajny.
5)Nie mogę odpowiedzieć na Twoje pytanie ile kosztują blokery,bo znowu to samo-ja używam drogich,ale przecież zarowno w aptece jak i w drogerii powinni Ci doradzić.Bez kremu z filtrem co najmniej 30 nie powinnas wogóle wychodzić na ulicę.No i nie opalaj się.
To wszystko co moge doradzić.A teraz co ja bym zrobiła na twoim miejscu.Znalazłabym zakład kosmetyczny w którym pracuje sympatyczna kosmetyczka i poprosiła ją o radę.Powiedziałabym zgodnie z (Twoją)prawdą,że jestem uczennicą,nie stać mnie na drogie zabiegia z tymi piegami wytrzymac nie mogę.Jestem pewna,że da Ci wskażówki jak masz postępować,jakich kremów,blokerów,podkładów uzywać.
Zyczę Ci aby się powiodło.
starsza pani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując