Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pochwalmy się swoimi włosami:-)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-20, 12:31   #3313
sue.
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 398
GG do sue.
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami:-)

Cytat:
Napisane przez madzienka001 Pokaż wiadomość

hmm rozczesywanie na mokro raczej nie sluzy wlosom
A to dlaczego? Robię tak już prawie rok, włosom to nie szkodzi, w przeciwieństwie do rozczesywania na sucho.. Istna szopa.


Cytat:
Napisane przez kosmarka
SUE. - Też jak miałam ścię te bardziej lepiej się kręciły-wogule to mam ich starszniedużo i są grube, teraz jak zapuszczam zaiważyłam, że się lekko rozprostowują. A jeszcze na dodatek mam stopniowo ścięte (najkrótsze 17 cm a najdłuższe 29 cm) .
Kiedyś nie rozczesywałm na sucho między myciami, ale były za to bardzo splątane-juz tak nie robię.
Mówisz Matrix Biolage.
Napisałaś, żebym rozczesuj tylko na mokro, a będą się fajnie układać
Wiem, że na mokro dobzre się modeluje loki, ale ja nie myję włosów codziennie a nie będę przecież czesała włosów co 3 dni, bo moczyć tez ich nie będę codziennie całych. Czasem delikatnie wilgotnymi dłońmi ugniatam delikatnie i jedwabiem.

Ja też nie myję codziennie, ale uwierz mi włosy naprawdę nie są ani splątane ani skołtunione Czasami jak mi się źle ułożyły w ciągu dnia, to moczyłam wieczorem i rozczesywałam (zawsze używam grzebienia afro - z dużymi rozstępami między zębami).

Ugniatanie to najlepsza metoda na loki Używam kremu stylizacyjnego z Nivea, w takim niebieskim pseudo słoiczku, rozsmarowuje sobie odrobinę w dłoniach i gniotę, roztrzepuję włosy Następnego dnia są miękkie i się nie puszą
sue. jest offline Zgłoś do moderatora