Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-12, 20:14   #448
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
testuj testuj on ma rozmiksowane pigmenty dlatego sie wydaje żółty (bo za 1 razem zrobiłam bład i zachowywał sie i wygladal odwrotnie tj w woreczku biały na twarzy mega żółty) - ja sie troche bałam że zimnym (zwlaszcza jasnym zimnym) może nie podejść - niby na twarzy koloru nie daje ale wole dmuchac na zimne i zawsze uprzedzam






skrobia to jedyny primer który zbliżył sie do przesuszenia mnie - ale byłam wtedy poczatkujaca filtromaniaczką i jeszcze nie miałam doświadczenia z primerami - dobrze ze mi przypomniałas musze kiedys odgrzebac - mąka w domu jest
mat trzyma wyśmienity, ja go stosowałam w zeszlym roku w najwieksze upaly - ale miałam wrażenie po 2 tygodniach że mi zmienił tj odwodnił skóre - to było w zeszłe wakacje, potem juz wyjezdzałam i juz oczyw sie z nim nie babrałam a jak wrócilam jakos poszedl w odstawkę - nie wiem na ile to kwestia pogody, ze tak mi buzia zareagowała byc może kladlam go za duzo (tak z dystansu podejrzewam) - zaraz jak nie zapomne to jutro sie pomaziam
Ziemniaczanka niestety ma to do siebie że może wysuszać Jeśli już chce się czegoś ze sklepu stacjonarnego i za nieduże pieniądze to lepiej poszukać w sklepach ze zdrową żywnością innej skrobi, np kukurydzianej. Pamiętam że gdzieś na LU dziewczyny kiedyś polecały jeszcze jakieś inne skrobie, ale w tej chwili nie potrafię sobie przypomnieć tego jakie
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując