Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jaka fryzurka do twarzy?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-12-07, 17:42   #29
soniacz
BAN stały
 
Avatar soniacz
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 202
Dot.: jaka fryzurka do twarzy?

Cytat:
Napisane przez marti86
szczerze??ten swiat jest pogiety a to dlaczego??juz Ci mowie!bo Ci ktorzy dbaja o cos i chce to osiagnac to albo przychodzi im to z wielkim trudem albo celu nie osiagaja!a z tymi co dzialaja zupelnie odwrotnie jest tak ze maja szczescie i wszytsko im przychodzi latwo!odniose to do swoich wloskow:Pnie dbam o nie przyznam sieszczerze!!uzywam ozdywki gliss kur raz na miesiac albo dwa w zaleznosci od dyponowanego wolnego czasu!i pomimo tego ze je prostuje dosc czesto sa takiejakie sa!wiec kochana recepty na to nie mam!chyba sie z takimi urodzilamale musze przyznac rowniez ze jem ogromne ilosci owocow!uwielbiam je moze to ma jakis wplyw na to nie mam pojecia ale zawsze mozesz sprawdzic!najwiecej jem bananow i pomaranczy!a pozatym arbuz winogrona!takze do dziela nie masz nic do stracenia a wrecz przeciewnie smakolyczki
no coś w tym jest. ja codziennie na moje nakładam odżywkę, nie suszę suszarką, nie używam lakierów ani innych silnych śródków do stylizacji, nie farbuję a one dalej wyglądają fatalnie :/
soniacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując