Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o Oriflame część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-20, 20:55   #5
ola_gie
Zakorzenienie
 
Avatar ola_gie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 218
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez asia27100 Pokaż wiadomość
szybko poszlo


skopiuje moj ostatni post

ja zauwazylam, ze jak karte zdrapke przylozy sie do lampki (żarówki), to widac numer nagrody i kod. zanim rozdalam (mialam same kremy) spisalam sobie te kody, w razie gdyby nie moglabym sie dogadac z klientkami.

zastanawiam sie takze nad urozmaiceniem sprzedazy...jako ze nie mam za bardzo kontaktu emailowego z klientkami, a drukarke tylko z czarnym tuszem, wiec nie moge drukowac tych waszych fajnych ulotek, swierdzilam ze moze bede drukowac na kartce spis paru kosmetykow ( z zaznaczeniem strony w katalogu) w specjalnej promocji, a te kartke wkleje na pierwsza strone w katalogu.... czesci klientek wogole nie znam ( bo np ciocia zabiera katalog do pracy) i zastanawiam sie jak do nich trafic...moze podac swoj email i napisac ze chetnie odpowiem na pytania?
szkoda, że nie napisałaś o tym, że widać nagrody pod światło wcześniej, bo okazało się, że miałam jedną biżu ale w sumie czuję się bardziej fair, zwłaszcza, że komplecik trafił się jednej z lepszych klientek
Też nie znam osobiście kilku klientek i jest to niestety problem... Wydaje mi się jednak, że taki "suchy" spis na początku katalogu może się nie sprawdzić, lepiej chyba zastosować sposób podany tu przez którąś z dziewczyn z nalepkami cenowymi - od razu widać przy produkcie, czy jest promocja, czy nie poza tym są te samoprzylepne firmowe karteczki, można też z nich skorzystać

aha i zauważyłam niedopatrzenie w pierwszym poście, tam na końcu przy ostatnim przykładzie brakuje "/kurier", bo jest wymienione samo biuro

EDIT: można też dopisać, że opłata detaliczna nie jest pobierana, jeśli zamawia się produkty z braków - bo jest wspomniane tylko o narzędziach pracy

wybaczcie, że teraz tyle uwag, ale jakoś tak zauważyłam
__________________


Tak właśnie.

Edytowane przez ola_gie
Czas edycji: 2010-02-20 o 20:57
ola_gie jest offline Zgłoś do moderatora