Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o Oriflame część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-20, 22:02   #14
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez ola_gie Pokaż wiadomość
EDIT: można też dopisać, że opłata detaliczna nie jest pobierana, jeśli zamawia się produkty z braków - bo jest wspomniane tylko o narzędziach pracy

wybaczcie, że teraz tyle uwag, ale jakoś tak zauważyłam
Cytat:
Napisane przez asia27100 Pokaż wiadomość
a czy to nie jest to?:

-Jak uniknąć opłaty detalicznej (5 zł)?
Opłata ta jest naliczana jeśli nie uzyskano 100 pp w zamowieniu.Można jej uniknąc dodając do zamówienia produkt, który jest niedostępny, a wartość zamówienia po jego dodaniu rośnie do owych 100 pp. Uwaga: lepiej sprawdzic w ostatnim etapie zamawiania, czy na pewno dany produkt jest niedostępny a w nastepnym zamowieniu należy go wyrzucic z listy oczekujących. (...)
Chodzi o coś innego.
Jeśli składamy zamówienie na filię i są produkty w brakach, i jak będą te produkty już dostępne i tylko je zamawiając to przychodzi paczka bez opłat.
Przykład: żebyś dobrze zrozumiała mnie o co chodzi
Robię zamówienie na 500pp na filię - teoretycznie opłata 5zł. Mam w brakach tusz do rzęs. Jest w oczekujących. Za jakiś czas sprawdzam czy ten tusz jest dostępny. Jest dostępny więc go zamawiam. Tusz przychodzi na filię bez opłat.
Natomiast jeśli do tego tuszu "dorzuciłabym coś jeszcze na świeżo z katalogu" łącznie na sumę np. 20pp to już byłaby opłata.

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------

Cytat:
Napisane przez xaniela Pokaż wiadomość
witam wszystkim, tez jestem konsultantka ori i nowa na forum, przydadza sie rady innych konsultantek




fajna sprawa, nie pomyslalam, nie bede musiala dokupywac sobie rzeczy jezeli nie osiagne 100 pp i taki myk pojdzie zatem 100 PP i tak bedzie i naklejka z programu lojalnosciowego tez dojdzie?
Hologram nie dojdzie.
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora