Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Uwaga! Szukamy chętnych do pomocy przy sprzątaniu tego forum!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-07-30, 07:54   #23
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Uwaga! Szukamy chętnych do pomocy przy sprzątaniu tego forum!

rzastin a przewidujesz może małą akcję łączenia wątków?, tak aby podzielić sie tematyką, czytać wątek i starać się połączyc je odpowiednio, i wklejać w jakimś watku abys zdecydowała czy da się to połączyć, wyłapac jeszcze ewentualnie wątki gdzie sa tylko odnośniki do wyszukiwarki i KWC i ciachnąć je, teraz jak tematy są uzupełnione i zmienione byłoby to łatwiejsze, np. podzielić się :
depilacja, kolczyki, zabiegi u kosmetyczki, maseczki, trądzik, cera mieszana kosmetyki, cera tłusta kosmetyki, brwi, rzęsy, kremy matujące, kremy nawilżające, kremy na zimę, samoopalcze, stopy, pocenie? miałoby to sens? może warto spróbować
marzy mi się żeby na stronie głównej w miejscu gdzie są artukuły wygospodarować małą ramke i zamieścić tam rzucającą się w oczy czcionką kilka punktów:
1. zanim zadasz pytanie sprawdź w wyszukiwarce czy temat nie był poruszany (i podany link do tej wyszukiwarki na forum)
2. Jezeli był taki wątek to zadaj to pytanie w nim, nie twórz nowego wątku, podbij juz istniejący i napewno uzyskasz odpiowiedź
3. Jezeli nie udało Ci się znaleść takiego wątku załóż nowy, w tytule opisz dokładnie problem (żadne pomocy, problem, help )
4. Jeśli masz pytanie dotyczące produktu najpierw sprawdź KWC ( i podany link)
prosiłam już na technicznym Zło żeby jakoś może uprzątnąć strone główną z tych nieaktualnych konkursów, terminów targów kosmetycznych, powtarzających sie odnośników do Złotego Salonu, Foto Galerii, Wizażystki które sa nieaktualne, zmniejszenie jakoś tej kolumny gdzie sa artykuły może, bo jest ona dłuższa od pozostałych i przez to strona główna jest długa były już zmiany na forum na KWC teraz może face lifting strony głównej i wygospodarowanie tam gdzie artykuły małej ramki na kilka punktów, całkiem przydatnych
ale się rozpisałam
sorki za zaśmiecenie wątku
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując