Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - grupa dyskusyjna pl.rec.uroda
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-05-13, 09:47   #27
Mgiełka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 782
GG do Mgiełka
Re: Złoteczko :)

Gdybyś był troszkę mniej ekstrawertyczny i nie odzywał się w pierwszej minucie, gdy zobaczyłeś znajome nazwisko [img]icons/icon7.gif[/img]. Pooglądałbyś sobie cichutko przez jakiś czas i mógłbyś wydać wyrok [img]icons/icon7.gif[/img]. A potem się odezwać [img]icons/icon7.gif[/img]. Bo wiesz, teraz piszesz, że nie masz czasu tam posiedzieć, ale krytykować możesz. Hm, ciekawą byłbyś recenzentka w KW. Zobaczyła etykietkę i już krytykuje, choć pomazała się tym kremem tylko po uchu [img]icons/icon7.gif[/img]
Miałeś pecha - dwa razy trafiłeś w zły moment (ale wiesz, tak od razu uderzyłeś w pana T., że osoba, która nie ma pojęcia o co chodzi, mogłaby naprawdę się zdenerwować. Nagle ktoś wchodzi i mówi niezbyt uprzejme rzeczy). Ja ostatnio widziałam na innych forach osobę, która bardzo źle trafiła w moment i osoby. I szkoda, że nie dała się przekonać do przyjścia na wizaż, bo wierzę, że tu by ją nic złego nie spotkało.
Ale wracając do tematu. To, ze masz złe doświdaczenia z netykietą, nie znaczy, że ona jest zła [img]icons/icon7.gif[/img]. Ja uważam, że jest wygodna. Na wizażu wszystko jest bardzo czytelne - każdy post w swojej ramce, ładnie opisany itp. Tam jest bardzo skromnie i często wszystko się zlewa, nie wiadomo kto do czego się odnosi. I dlatego po prostu potrzebny jest jakiś porządek (i kto to mówi - w tym momencie na podłodze mam stosy papierów, nie widać podłogi. Najgorzej było, kiedy szukałam grzebienia. Nie poszłam dzisiaj na pierwsze zajęcia, bo zabrało mi to pół godziny [img]icons/icon7.gif[/img], w końcu wygrzebałam spod papierów). Jakkolwiek go nazwiemy.
Mgiełka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując