Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Gamowy STEP BY STEP VIDEO - Violet
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-30, 17:24   #10
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: Gamowy STEP BY STEP VIDEO - Violet

Cytat:
Napisane przez karta666 Pokaż wiadomość
Ladny makijaz Czekam na tą pierwszą częsc, to moze skombinuje sobie taki na impreze
o ile sie zaladuej bo trwa z 12min te tylko po gora 3 a ladowaly sie 4h wiec zoabczymy
Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Pierwsze koty za płoty masz racje bo jeszcze nikt nie pokazał makijażu w takiej formie Pięknie wyszło i możesz być z siebie dumna A ja mogę tylko podziwiać
Ewo ahh bo sie zarumienie dzieki swoaj droga piekne nowe prace na MAX!
Cytat:
Napisane przez Grazin Pokaż wiadomość
wow super fajnie ze zrobiłaś stepa w takiej formie bo w sumie bardziej zrozumiałam o co chodzi
straszna zdolniacha z Ciebie tak sprawnie Ci to idzie ja jak sie maluje to wyglada to strasznie troche pole bitwy na mojej twarzy a Tobie super to idzie bardzo sprawnie
PS. masz fajny głosik taki słodki i dziewcęcy

pozdrawiam
ja dziewczecy? wiekszosc ludzi mi mowi ze mam taki pretensojalny glos
Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Dołączam się do zachwytu Eweski
Pomysł na przekaz makijażu w formie video jest rewelacyjny
W końcu można było zobaczyć Game na żywo
no patrz a jednak Game zyje i sie nawet porusza a nie tylko pozuje sztucznie!

Cytat:
Napisane przez Meariel Pokaż wiadomość
oł Game, REWELACJA
Gratuluję bardzo odważnego pomysłu, żeby pokazać krok po kroku jak robisz makijaż Jak widzę step video jest zdecydowanie bardziej wartościowy i pouczający niż fotkowy. Mam nadzieję, że teraz wizażanki pójdą za Twoim przykładem

No a teraz pare słów o samym filmie. Przede wszystkim widac jaką piękną dziewczyną jesteś ( i jaki masz sympatyczny głosik), naprawdę miło Cię oglądać. Makijaż bardzo efektowny, świetny na wieczór. Cieszę się że mogłam obejrzeć Twoją technike cieniowania i może coś podpatrze dla siebie 9szczególnie to nakładanie czarnego na fiolet).

Pozdrawiam i czekam na kolejne
powiem ze to chyba lepszy sposob na prezentowanie tutaj makijazy nie dosc ze nikt nie kradnie zdjec co jest duza zaleta, to w dodatku lepiej sie bawialam jak i lepiej mi sie gadalo niz pstrykanie po 100 zdjec a wybraniu tylko parych . No i co najwazniejsze latwiejszy przekaz latwiej wytlumaczyc bo czasem to co sie chce napisac nie mozna objac w slowa:P
moze w srode cos jeszcze wymysle bo jutro mam urawnie glowy
Cytat:
Napisane przez kolezankaa Pokaż wiadomość
super
i makijaż i filmik i wydajesz się bardzo sympatyczną osóbką
mogę śmiało powiedzieć, że jestem fanką Twoich makijaży

a kto tam z tyłu chodził? hihi ^^
gdzie Ty kogos widzisz bylam sama w domu! moze wiatr z tylu widzialas?
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując