Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - :) Czy te oczy mogą kłamać? :) - debiut
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-07-07, 21:18   #19
nucia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 64
Dot.: :) Czy te oczy mogą kłamać? :) - debiut

Dziękuję za poświęcenie mi uwagi i tak miłe oceny mojej pracy Na prawde się starałam a to, że te oczy mogą zawrócić w głowie już miałam okazję się przekonać

Wybaczcie, że nie będę odpowiadała każdej z osobna...

Kreseczka faktycznie taka wyszła jakaś nietaka jak powinna... obiecuję poprawe!!! Promis, promis
Kolory na zdjęciach wyszły dość blado... chyba zbyt duzy flash Trzeba bedzie coś pokombinować z ustawieniami aparatu. Kolor dolnej powieki to turkus (tj na zdjeciu) wraz ze "złotym śniegiem" Bourjois.. W rzeczywistosci dość intensywny. Koleżanka ma oczka zielone więc o wiele lepiej się komponuje w realu.
Cienie faktycznie troszke nierówno położone - niestety makijaż był robiony w złym oświetleniu, więc to może jest przyczyna (zdjęcie wykonywane na dworze).

Oczywiście po tak miłym przyjęciu ruszam w świat dalej ćwiczyć make-up'y, ale dalsze komentarze do tego makijażu mile widziane Jutro wyjeżdżam więc po powrocie z wakacji może uda mi się wrzucić kilka sztuk Jeszcze raz ... WIELKIE DZIĘKI!!!

Buziaki!

nucia
nucia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując