Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sposoby walki z TŻtem -trutniem domowym
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-07, 16:58   #22
oshinek
Wtajemniczenie
 
Avatar oshinek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 847
Dot.: Sposoby walki z TŻtem -trutniem domowym

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Ja bym prosil o nie wypowiadanie sie za inne osoby i tym bardziej wiekszosc przypadkow
Ohhh chill out - hehe wiem że lubisz to słowo

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Podobno na faceta, którego od miesiąca błaga się o naprawienie czy przykręcenie czegos i od miesiąca słyszy się "jutro" działa najlepiej poproszenie o pomoc uprzejmego sąsiada czy kolegę. Widok obcego faceta naprawiającegoobluzowane drzwiczki od szafki zwykle wywołuje wstrząs u trutnia. Uprzedzam, czytalam, nie próbowalam (nie mam takiej potrzeby)
Aggieeee dobre

Cytat:
Napisane przez piotrek-1983 Pokaż wiadomość
O ja się oburzam!

Żona wyjechała na 2 dni. A ja po przyjściu z pracy posprzątałem salon od A do Z, zrobiłem sobie obiad i wstawiłem 3x pralkę z brudami. I jeszcze myślę jaką niespodziankę dla Niej przygotować jak przyjedzie jutro wieczorem.

Także za trutnia FOCH do kwadratu! z przytupem!
Ni będzie baba pluła nam w odwłok i od trutni wyzywała!

I tu mi koparka zjechała na sam dół
Ja chcę ciebie, a nie mojego trutnia

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Nie czytalem, przyznaje sie bez bicia.

Take czy siak, wiesz jak ja reaguje na uoglnienia, prawda ?
Ja zdążyłam zauważyć

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Piotrku, fantastycznie, luba na pewno będzie zachwycona i upiecz jej ciasto mogę Ci podesłać jakiś szybki przepis który na 100% wyjdzie
ahahaha o matko

Cytat:
Napisane przez piotrek-1983 Pokaż wiadomość
Dziękuję nie trzeba, mam najnowszy tomik Przepisów Siostry Anastazji


Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Tak? TAK?!?! To a masz - baby do garow!!!



PS. Tak powaznie, to wpsolczuje szczerze wszystkim, ktorym sie cos takiego trafilo.
Ja już 3 dni nie zmywam, syf total, smród że hej , a mój Misiaczek właśnie wrócił do domu i poszedł potulnie do kuchni(sam z siebie - czyli wczorajsze gorzkie słowa podziałały - woooooowwww) jak to powiedział "oczyścić świat" - wie, ze tym razem mu się nie upiecze

---------- Dopisano o 17:58 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

Cytat:
Napisane przez piotrek-1983 Pokaż wiadomość
Ja taką teorię wysnuwam, że to jacy jesteśmy wynosimy z domu (jaki by to nie był procent) i teraz:

1. jeśli w domu rodzinnym panował stan bałaganu - owy truteń uważa, że bałagan to coś normalnego.
2. jeśli w domu rodzinnym panował porządek, ale młody człowiek był wychowywany w duchu "mamusia zrobi za ciebie / pani sprzątaczka zrobi za ciebie" - owy truteń może i widzi, że w domu jest bałagan, ale nie wie co zrobić aby było czysto.

I ja bym się przyjrzał z jakiego typu domostwa pochodzi ten wasz T(ż)RUTEŃ i dopiero wtedy zacząć działać i próbować zmienić.

P.S. Taka tajemnica, a właściwie już nie - mężczyzna czasami woli coś zrobić, bo zajmie mu to 5 minut, i nie będzie wysłuchiwał aluzji przez tydzień i całe życie przy każdej możliwej scysji I robią coś nie dlatego, że was kochają, a po prostu chcą mieć spokój.

P.S.2 U mnie zawsze było czysto, że można było (i nadal można) z podłogi jeść (taka matka). Jednak skoro jestem Wielkim Panem Swojego Życia to własne majtki piorę sam. Taka jest moja filozofia życiowa.
mój jest z takiego domu, gdzie kosmetyki, kredki do oczu cienie leżały na stole w kuchni, a pomiędzy nimi cytryna, kawałki ogórka, resztki sera z drugiej strony jedzonko podsuwane pod nos, matka pierwsze co robiła jak wracała z pracy, ledwo zdążyła zdjąć buty pytała: co chciałbyś na obiad?albo wstawiamy już obiad?

Jakie rady na takiego trutnia ?
__________________
Nie palę
http://www.suwaczek.pl/cache/d98bd85f35.png


Bycie konfidentem to najgorsza forma upodlenia człowieka


oshinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując