Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - metoda zelowa
Wątek: metoda zelowa
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-10-26, 20:35   #13
kamila.bg
Rozeznanie
 
Avatar kamila.bg
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 899
GG do kamila.bg
Dot.: metoda zelowa

Cytat:
Napisane przez mona1978 Pokaż wiadomość
A ja na PW dostałam identyczną wiadomość, odpowiedziałam nie doczekałam się dziękuję i tu na forum serdecznie odsyłam na doszkolenie.




Hmmmmm , a TU => http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=199025 pytasz czym odtłuszczać przed naklejeniem tipsa.
Na jakich żelach w końcu pracujesz bo się pogubiłam, które to nie wymagaja odtłuszczania ? Nail Selection - tak ? Wystarczy tylko, że odpylisz i kładziesz primer itd ? Ostatnio pytałaś o IBD i trochę skołowało mnie to
A poza tym nigdy nie odpylisz tak pazurka by nic na nim nie zosatło - zawsze po zmatowieniu powinno sie odtłuścić nawet gdy żele, czy akryle tego nie wymagają - takie moje skromne zdanie .
Monka pytalam wczesniej czym sie odtluszcza paznokcie bo nie mialam tego na kursie.Czytalam
wasze posty i zdziwilam sie,ze kazda z Was odtluszcza pazurka przed nalozeniem primera i masy. Jak sie potem okazalo ,przed nalozeniem tychze zeli(NS) nie odtluszcza sie plytki paznokciowej tylko matowi ,dobrze odpyla,primer i zel. A pytalam o zele IBD dlatego,ze duzo osob je zachwala i pomyslalam ,ze moze z czasem przezuce sie na IBD.Ale niepotrzebnie sobie tym glowe zawracalam bo zele NS sa super i jak narazie nie mam potrzeby by je zamienic na inne
__________________
Jeśli nie chce Ci się zrobić czegoś dla siebie -zrób coś dla innych.
kamila.bg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując