Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-07, 11:57   #73
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Plotki na temat wspólnych zamówień i nie tylko

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Pomysl pogrubionego aktywnego postu zakupowego plus ikona oraz zmiana na zwykla czcionke i zmiana ikony po zamknieciu listy jest OK Po zakonczeniu calego zamowienia (otrzymanie przesylek przez wszystkich uczestnikow) post wybledzony szara czcionka

Zaskoczyliscie mnie bardzo swoimi glosami, serdecznie dziekuje wszystkim za poparcie Zdaje sobie sprawe, ze bycie moderatorem to odpowiedzialnosc i trzeba do tego zadania podejsc rozsadnie, a nie z beztroskim hura, bo "zielono mi". Osobiscie cenie sobie dyskusje, wymiane logicznych argumentow i polemike i cieszy mnie to, ze inni postrzegaja mnie w taki wlasnie sposob. Lubie konkret, nie lanie wody i zawracanie gitary
Prosze o czas do wieczora na podjecie decyzji, nie chce rzucac sie glowa w dol bez pelnego przekonania z wlasnej i waszej strony
Jeszcze raz dziekuje za pamiec

WhiteInnocent powodzenia
Vril osobiście byłabym naprawdę szczęśliwa gdybyś się zgodziła. Nie namawiam Cię, bo rozumiem, że to nie jest takie hop siup. Jak ktoś jest odpowiedzialną osobą, to ma świadomość tego, że trzeba podejść do moderowania poważnie, że trzeba znaleźć na to czas itp. Dla mnie jesteś kandydatką idealną więc z niecierpliwością czekam do wieczora na Twoją decyzję.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora