Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-09, 16:59   #1993
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez kukimonster Pokaż wiadomość
czarne Inferno jest ściśliwcem
tabela w której są model dobrze opisane:
http://spreadsheets.google.com/pub?k...Hw&output=html
czarne Inferno jest ściśliwcem, o ile nie jest to model z odpinanymi ramiączkami. Ogólnie wersja z odpinanymi ramiączkami w Inferno jest jakaś lewa (szerokie obwody, marszczące sie na dole miski, odstająca listwa przy obwodzie na dole).

Cytat:
A jak na dopasowanej uzupełnią rozmiarówkę to planuję kupić Emilkę. Ale coś czytałam, że ona jest dużomiseczkowa - tzn. że trzeba kupić o 1 rozmiar mniejszą?
Zasadniczo Emilka to dużomiseczkowiec, ale ona nie bardzo trzyma rozmiarówkę. Jedna z wizażanek kupiła Emily czarną i ecrie w identycznym rozmiarze i czarna była dobra a ecrie bułkowała (na tym wątku wklejane były zdjęcia). Ja też mogę potwierdzić, że między Emily ecrie 28FF a różową w 28G była różnica zdecydowanie większa niż o jedną miskę.

Cytat:
Muszę to jeszcze przemyśleć. Co do retro to jestem pewna że nie chcę. A mam pytanie co do mileny. czy ona na taki biust będzie ok. Bo niby rozmiary są większe, ale jakoś nie wiem. Bardzo podoba mi sie

http://www.milena-bielizna.pl/shop/?pro=view&item=367
http://www.milena-bielizna.pl/shop/?pro=view&item=373

i parę innych też bym wybrała. W ich wyszukiwarce rozmiarów wyszło mi na granicy 75C-D ale domyślam sie że 75 będzie dużo za luźne. W co najlepiej celować. 65 H czy I ??
LM mi się na Tobie podoba (wcale nie widać,żeby był za duży, powiedziałabym nawet, że na styk). Retro to kapryśny model, nie każdemu pasuje, u Ciebie rzeczywiście gorzej leży niż LM, z biustu robi trochę stożki, ale źle nie jest.

Edit: Miałam jeszcze dopisać, że jeśli chodzi o Milenę to podobno Flamenco, Toffino i Sylversine są strasznie ściśliwe, więc tutaj lepiej kierować się tabelką Mileny. Zamówiłam te staniki w piątek, jak tylko przyjdą to napiszę czy u mnie się to potwierdza (normalnie noszę 60, a zamówiłam 65H). Do tej pory widziałam je tylko na mniejszym biuście, ja mam większy, więc dam znać, jak leżą w miseczce H.

Cytat:
Edit: Jeszcze jedno, właśnie odstawiłam tabletki anty i jestem przekonana że biust mi się zmniejszy. I wtedy LM będzie jeszcze bardziej odstawał. Poza tym mam wrażenie jak go noszę to co chwilę poprawiam ramiączka... ehh nie wiem
Cytat:
ja musialam wymienic staniki po odstawieniu tabsow
nie sądziłam, że tabletki mogą aż tak wpływać na biust


Cytat:
Jak dobrze, że powstał taki wątek Dzięki Waszym wadom w końcu kupiłam sobie dobry biustonosz i zaczęłam nosic bluzki z dekoltami! Jestescie wspaniałe Wcześniej nosiłam 80B, oczywscie nie wiedząc co w ogole oznaczają rozmiarówki... Później kupilam sobie jeden 75C (w koncu taki pospolity..) i myslalam ze to moj rozmiar, ale ciągle miseczka nie była do końca pełna i znowu wrocilam do 80B, gdzie mialam "tylko" luzny biustonosz(ale co tam..myślałam) No i w końcu po dokladnym zmierzeniu się i przeanalizowaniu tabelki wyszło mi 70D! Teraz wszyyystko jest ok Szczerze na początku nie wierzyłam w ten wątek, ale warto było go przeczytać!! Dzieki! Musiałam to napisac
Ja rónież gratuluję. Cieszę się, że jest nas coraz więcej
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G

Edytowane przez luizka__
Czas edycji: 2009-02-09 o 17:27
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora